Dubajuje sidabro kovotojai iš Uzbekistano iškovojo sidabrą

Uzbekistano rinktinės atstovai pirmą kartą iškovojo žemyno šautuvų tvorų čempionato medalį.

Nuotrauka: Uzbekistano fechtavimosi federacija

Uzbekistano nacionalinės komandos šaulių fechtuotojai iškovojo sidabro medalį komandiniuose pasirodymuose Azijos čempionate tarp kadetų ir jaunių, vykusių vasario 24– kovo 5 dienomis Dubajuje (JAE), „Fechtavimosi federacija“ pasakojo „Gazeta.uz“.

Dėka sėkmingų pasirodymų asmeninėse varžybose, ketvirtfinalyje savo pasirodymą pradėjo nacionalinė komanda - Sherzod Mamutov, Pazylbek Genzhebaev, Zhaloliddin Dushamboev ir Bobirjon Rasulov. Šiame turnyro etape uzbekai nugalėjo Jordanijos atstovus rezultatu 45:23.

Pusfinalyje įtempta konfrontacija Uzbekistanas nugalėjo Kuveitą - 45:44. Finale uzbekai pralaimėjo varžovams iš Pietų Korėjos rezultatu 45:26.

Kaip pažymėta federacijoje, tai yra pirmasis žemyno šautuvų tvorų čempionato medalis Uzbekistano istorijoje.