Dubajuje vykstantis dailiojo čiuožimo čempionatas

2013 m. Dubajaus dailiojo čiuožimo čempionatas „Auksinė taurė“ vyko didžiausio pasaulyje prekybos ir pramogų komplekso „The Dubai Mall“ aikštėje. Iš viso varžybose dalyvavo 200 dailiųjų čiuožėjų iš 12 šalių. Dubajuje dalyvavo du dailiojo čiuožimo, akrobatikos ir baleto „Ice Stars Skating“ mokyklos mokiniai, kurie laimėjo prizus: aštuonmetė Lisa Golding užėmė antrąją vietą savo amžiaus kategorijoje, trylikametė jaunesnioji Amira Abdul Moati užėmė trečiąją vietą „dailininko“ kategorijoje.

Riedlentininkams startą paruošė Antonina Pashkovskaya, gerbiama Ukrainos trenerė, tarptautinė teisėja, buvusi Oksanos Bayul trenerė, Julija Obertas ir Tatjana Volossozhar. Verta priminti, kad Dubajaus „Ice Stars“ dailiojo čiuožimo dailiojo čiuožimo mokykla užsiima dailiojo dailiojo čiuožimo profesiniu mokymu ir yra pasirengusi sudaryti JAE jaunesniąją komandą remiant Dubajaus vyriausybės pastangas plėtoti sportą, sportinį turizmą ir sveiką gyvenseną. Taip pat mokykloje galite organizuoti baleto, gimnastikos, akrobatikos, bendrojo ir specialaus fizinio pasirengimo pamokas, kad paruoštų jaunesnius čiuožėjus tarptautiniams startams.