Vaidybinių filmų konkursas
Geriausias paveikslas: „Zindeeq“, režisierius Michel Khleifi / Palestina - Jungtinė Karalystė - Jungtiniai Arabų Emyratai
Specialus žiuri prizas: Mirzak Alouchi už „Harragas“ / Alžyras
Trumpametražių filmų konkursas
Pirmasis prizas: „Chicken Heads“, režisierius Bassam Ali Jarbawi / Palestina
Specialus žiuri prizas: „9aab“ („Rugpjūčio 9 d.“), Režisierius Talal Khoury / Libanas
Antrasis prizas: „Rapsodija rudenį“, režisavo Aida Elkashef / Egiptas / 2008
Ypatinga žiuri: „Shrouq / Ghroub“ („Saulėtekis / saulėlydis“), režisierius Mohammad Aldhahri / Saudo Arabija
Dokumentinių filmų konkursas
Pirmasis prizas: „12 piktų libaniečių - dokumentinis filmas“, režisierė Zeina Daccache / Libanas
Specialus žiuri prizas: „Šiukšlių svajonės“, režisierė Mai Iskander (JAV)
Antrasis prizas: „Al Awda Ela Al That“ („Atgal į savo šaknis“), režisavo Bilal Yousef / Marokas
Pripažinta žiuri: „Ašla“ („Gabalais“), režisierius Hakimas Belabbesas / Marokas
Geriausia aktorė: Nasriin Faur už vaidmenį filme „Amreeka“ / JAV - Kanada - Kuveitas
Geriausias aktorius: Sakė Bey už vaidmenį filme „Žmogus, kuris pardavė pasaulį“ / Marokas Geriausias fotografijos režisierius: Nancy Abdel Fatta už filmą „Wahed-Sifr“ („Vienas nulis“) / Egiptas
Geriausias kompozitorius: „Le Trio Joubran“ už muziką filmui „Adieu Gary“ („Farewell Gary“) / Prancūzija
Geriausias redagavimas: Ahmedas Dawoodas už „Asafeer El Neel“ („Nilo paukščiai“) / Egiptas
Geriausias scenarijus: Miriam Naoum už „Wahed-Sefr“ („Vienas nulis“) / Egiptas
„Muhr AsiaAfrica“ apdovanojimai / Azijos ir Afrikos filmų konkursas
Vaidybinių filmų konkursas
Geriausias paveikslas: „Lola“, režisierė Brilliante Mendoza / Prancūzija - Filipinai
Specialusis žiuri prizas: Mohammad Rasoulof už „Keshtzarhaye Sepid“ („Baltosios pievos“) / Iranas
Trumpametražių filmų konkursas
Pirmasis prizas: „Un Transport En Commun“ („Saint Louis Blues“), režisierius Dyana Gaye / Prancūzija-Senegalas
Specialus žiuri prizas: „Neišeik iš namų“, režisierius Sung-Hee Jo (Pietų Korėja)
Antrasis prizas: „Vitthal“, režisierius Vinoo Choliparambil (Indija)
Dokumentinių filmų konkursas
Pirmasis prizas: „Futsu No Shigoto Ga Shitai“ („Normalus gyvenimas, prašau“), režisavo Tokachi Tsuchiya (Japonija)
Specialus žiuri prizas: „Sidabrinis fezas“, režisierius Lungdas Rossas (Pietų Afrika)
Antrasis prizas: „Lieux Saints“ („Sacred Places“), režisierius Jean-Marie Teno / Kamerūnas - Prancūzija
Geriausia aktorė: Denise Newman už vaidmenį „Shirley Adams“ (Pietų Afrika)
Geriausias aktorius: Hasanas Pourshirazi už vaidmenį „Keshtzarhaye Sepid“ („Baltosios pievos“) / Iranas
Geriausias fotografijos režisierius: Channa Deshapriya už „Ahasin Wetei“ („Tarp dviejų pasaulių“) / Šri Lanka - Prancūzija
Geriausias kompozitorius: Akritscharlem Kalayanamitr ir Koichi Shimizu už muziką filmui „Nang Mai“ („Nimfa“) / Tailandas - Nyderlandai
Geriausias montažas: Garrefas Fredgley už „Shirley Adams“ / Pietų Afrika
Geriausias scenarijus: „Eun-kyo Park“ ir Bongas Joonas „Motinai“ / Pietų Korėja