Nauji rekordai nustatyti FINA pasaulio plaukimo čempionate Dubajuje

10-ajame FINA pasaulio trumpakojų plaukimo čempionate dalyvavusi plaukikų komanda „Speedo“ iš Jungtinių Arabų Emyratų estafetėje laimėjo 4 estafetę 100 metrų rungtyje, nustatydama rekordą, įtrauktą į Gineso rekordų knygą.

10-ajame FINA pasaulio trumpametražių plaukimo čempionate, įvykusiame neseniai pastatytame „Hamdan bin Mohammed bin Rashid“ sporto komplekse, pirmojo kvalifikacinio etapo metu, JAE nacionalinės plaukimo komandos kapitonas Obeidas Al Jesmi parodė rekordinį laiką 4 x 100 m laisvuoju stiliumi estafetė su broliais Saidu, Bakitu ir Faisalu. „JAE nacionalinė komanda man yra šeima, tačiau šiandien šeimos jausmas yra ypač stiprus, nes tapome pirmąja FINA čempionato laisvųjų estafetių komanda, kurią sudaro broliai“, - interviu sakė Al Jesmi. "Patikėkite, tai yra nepakartojamas jausmas. Visi esame labai laimingi, kad sugebėjome dalyvauti šiame čempionate vienoje komandoje ir ją laimėti."

Pažymėtina, kad šią dieną netikėtumai ir nauji rekordai nesibaigė. Amerikietis plaukikas Ryanas Lochte'as nustatė naują čempionato rekordą plaukdamas 200 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje 1: 42.38. O rusai Stanislavas Doneckas, Stanislavas Laktytyhovas, Jevgenijus Korotiškinas ir Nikita Lobintsevas tapo sidabro medalininkais kombinuotoje 4-100 metrų estafetėje. Apskritai Rusijos komanda užėmė antrąją vietą pasauliniame pasaulio trumpakojų čempionato, kuris baigėsi 2010 m. Gruodžio 19 d., Dubajuje, bendroje medalių įskaitoje. Rusai iškovojo 10 medalių, iš kurių 4 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos. Stanislavas Doneckas puikiai įveikė 50 ir 100 metrų distanciją nugaroje, Jevgenijus Korotiškinas laimėjo 100 metrų peteliškės smūgį, Nikita Lobintsev tapo antruoju nuskaitymu 400 metrų atstumu ir trečiuoju - 100 metrų laisvuoju stiliumi. Tarp medalių taip pat buvo Danila Izotov ir Sergejus Fesikovas. Geriausias moterų komandos rezultatas - ketvirta vieta kombinuotoje estafetėje nuo 4 iki 100 metrų.

JAV komanda buvo sėkmingiausia JAE, iškovojusi 12 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius. Uždarė tris geriausius ispanus (4-2-2). Iš viso Dubajaus pasaulio taurėje buvo iškovota 40 medalių rinkinių. Kinijos ir Australijos nacionalinės komandos aplenkė Rusijos komandą pagal medalių skaičių (atitinkamai 14 ir 11), tačiau prarado kokybę. Kinai - 3 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos medaliai, australai - tik vienas apdovanojimas už aukščiausius nuopelnus.

Žiūrėkite vaizdo įrašą: IMPOSSIBLE WATER BOTTLE FLIP TRICK SHOTS!! RECORD BREAKING (Gegužė 2024).